6 ADIMDA AİLEMİZE KATILIN!

MAĞAZA KONSEPTLERİ

CADDE KONSEPTİ​

Yoğun yaya sirkülasyonuna sahip ve görünürlüğü yüksek olan dükkandır.Genellikle bölgenin ana yaya ulaşım aksları,meydanları ve alışveriş caddelerinde konumlanan konseptimizdir.

FİZİKSEL KRİTERLER;

-150 M2 ve üzeri,minimum 6 M ön cephe genişliği ve 3 M tavan yüksekliği

AVM KONSEPTİ

Yoğun yaya sirkülasyonuna sahip ve görünürlüğü yüksek olan dükkandır.Genellikle bölgenin ana yaya ulaşım aksları,meydanları ve alışveriş caddelerinde konumlanan konseptimizdir.

FİZİKSEL KRİTERLER;

-150 M2 ve üzeri,minimum 6 M ön cephe genişliği ve 3 M tavan yüksekliği

-Minimum 30 M2  bahçe alanı

SANAYİ KONSEPTİ

Yoğun sanayisi olan bölgelerde konumlanan dükkandır.

FİZİKSEL KRİTERLER

-200 M2 ve üzeri, minimum 8 M ön cephe genişliği

-Minimum 50 M2  bahçe alanı

FRANCHİSE BEDELİ YOK

Konuklar Köfte lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye  ulaştırabilmek adına,bir süreliğine franchise bedeli almayacaktır.Herhangi bir bedel ödemeden Konuklar Köfte ailesine katılabilirsiniz.Şube açmak için tek prosedür Konuklar Köftenin kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

EĞİTİM VE STANDARTLAR

Konuklar köfte ile çalışmaya başladığınız andan itibaren,franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız.çok kısa zamanda açacağınız işletmenizde aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Geleneksel bayilik modellerinin ötesinde, Konuklar Köfte'nin sunduğu farklı bir yatırım fırsatıyla tanışın. Artık sadece yatırımcı olarak da yer alabilir ve restoranlarınızı Konuklar Köfte Merkezi Yönetim Sistemi'ne güvenle emanet edebilirsiniz.


Konuklar Köfte Operasyon Ekibi olarak, yatırımınızı en iyi şekilde yönetmek için buradayız. Size özel çözümler sunarak işletmenizin başarısını birlikte hedefliyoruz.


Türkiye'nin yanı sıra yurt dışında da yatırım yapma arzusunda olan iş ortaklarımıza, özellikle Ortadoğu başta olmak üzere dünya genelinde açılacak yeni şubelerde yatırım yapma ayrıcalığı sunuyoruz.


Konuklar Köfte ailesine katılmak ve başarı hikayemizin bir parçası olmak için bize katılın. Unutulmaz lezzetleri dünyaya yaymaya birlikte devam edelim!v

3

Şube

1000

+ Mutlu Müşteri

2

Çiftlik

Franchise Başvuru

Başvuru Formu

  Yatırım yapılacak lokasyon neresi?

  Mağaza metrekareniz?

  Mesleğiniz-Güncel olarak yaptığınız iş?

  Yatırım için ayırdığınız bütçe (TL)

  DİLEDİĞİNİZ ZAMAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

  Konuklar Köfte olarak, her türlü soru, istek ya da geri bildirim için ulaşılabilir durumdayız. Size yardımcı olmaktan ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermekten memnuniyet duyarız. Dilediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel hizmet ve lezzet dolu bir iletişim için buradayız. Saygılarımızla, Konuklar Köfte Ekibi.

  İletişim

  Telefon: +90 535 745 70 57
  Email: info@konuklarkofte.com

  Merkez: Zübeyde Hanım, Tesviyeciler Cd. no:4/A, 06070 Altındağ/Ankara